Hakkımızda

            Kurulduğu 2005 yılından bu yana sektörün öncüsü olan Okyanus Ev Dekorasyonu, şimdi yenilenen yüzü, dinamik ve deneyimli ekibiyle sektörün taleplerine uygun düzenleyiciler ve ev tekstili ürünleri üretimine tüm hızıyla devam ediyor. Ürün çeşitliliğini dur durak bilmeden artırmanın yanı sıra her talebi karşılayan bir fiyatlandırma stratejisi ile ihtiyaca uygun alternatifler sunuyor. Bununla birlikte farklı ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak, firmaya özel tasarımlar üreterek sektördeki yerini daima inovatif bir bakış açısı ile koruyor. Yenilikçi tasarım anlayışıyla geniş ürün yelpazesini birleştirerek, yüksek kapasiteli üretim hatlarıyla kısa sürede kaliteden ödün vermeden arzu edilen ürüne ulaşmayı sağlıyor.

 

            Okyanus Ev Dekorasyonu, globalleşen dünyanın hızla değişen trendleri ve her geçen gün ivme kazanarak gelişen teknoloji ile uyumlu yatırımlarıyla vizyonunu güncel tutarak, daima daha iyisini hedeflemektedir. Dünyadaki yenilikleri bünyesine katarak öncelikle şirket olarak kendisinin daha sonra da sektörün ve ülkenin vizyonunu genişletmek Okyanus Ev Dekorasyonun'un temel motivasyonudur.

 

            Okyanus Ev Dekorasyonu, modern dünya teknolojisi dahilinde doğa dostu uygulamalar ile çevrenin korunması ve sürdürülebilirliği kaygısına ortaktır. Üretimde geri dönüşüm süreçlerine uygun, organik hammaddeler kullanarak çevreye zarar vermeyen ürünlerin tüketici ile buluşmasını amaçlar. Okyanus Ev Dekorasyonu insana, doğaya ve geleceğe dair sahip olduğu duyarlılık ve bilinçten taviz vermeden hareket ederek çevre dostu faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

 

            Okyanus Ev Dekorasyonu ailesi olarak müşterilerin hassasiyetlerinin bilincinde çözümler önermekteyiz. Zira meydana getirilen ürünün ambalajının bir vitrin görevi gördüğünün farkındayız ve ürüne has, ürünün özelliklerini ideal şekilde yansıtacak ambalajların tasarım ve üretimi öncelikli hedefimizdir. Bu sebeple özel kumaş ve aksesuarlar arasından sizlerin ihtiyaç ve beğenisini en iyi şekilde karşılayacak sınırsız alternatif sunuyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız tasarımdan teslimata her aşamada kendisini göstermektedir. En doğru ürüne ulaşmakta, uzman kadromuz rehberlik etmek için hazırdır. Ürünün sahibine sorunsuz bir yaratım ve üretim sürecinden geçerek zamanında ulaştırılması Okyanus Ev Dekorasyonu’un misyonudur.